Stolarnia

30 LAT DOŚWIADCZENIA, KTÓRE PROCENTUJE

Nasza stolarnia działa na rynku nieprzerwanie od 30 lat. Czas ten był owocnym okresem w którym rozwinęliśmy nasze kompetencje w dziecinie konstrukcji produktów z naturalnego drewna.

Wprowadzone nowoczesne maszyny sterowane numerycznie pozwoliły osiągnąć precyzyjne kształty i rozmiary, przy zachowaniu powtarzalności tak istotnej przy tego typu wyrobach. W ofercie posiadamy kilkadziesiąt wzorów drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, zróżnicowanych pod katem stylu, designu, koloru oraz detali, takich jak przeszklenia czy witraże, nadających produktom niepowtarzalności oraz wyraźnie je indywidualizujących.

Tak zróżnicowana gama pozwala dobrać drzwi i bez zbędnych kompromisów osiągając pełna harmonie pomieszczenia. W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości produkty komplementarne takie jak okna drewniane czy bramy garażowe segmentowe drewniane, które w połączeniu z drzwiami pozwalają osiągnąć pełna harmonie i stylowość domu na zewnątrz.

ea9402e5-c5f8-4100-a83d-3a5f0ac2fe65
Woodworking tool. Carving wood with a chisel

Drewno – niepowtarzalny styl i ponadprzeciętne walory użytkowe

Nasze produkty są wykonane z naturalnego drewna takiego jak: sosna, dąb czy meranti.

Dlaczego drewno? Jest surowcem doskonale pasującym do każdego pomieszczenia, nadając mu ciepłego i przyjaznego nastroju. Posiada również doskonałe walory użytkowe, przed wszystkim bardzo dobra dźwiękoszczelność oraz najwyższy poziom energooszczędności, istotnej w nowoczesnym budownictwie pasywnym.

Certyfikacje – pewne produkty sprawdzone przez niezależne instytuty

Nasze produkty są certyfikowane, co daje gwarancje bezawaryjnego i komfortowego
użytkowania na wiele lat.

slider_3